1 » Backgammon (Tryktrak)2

Backgammon (Tryktrak)

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
BACKGAMMON - TRYKTRAK

BACKGAMMON - TRYKTRAK

134,00 zł
Mały komplet gry BACKGAMMON ma wymiary 28x16x5 cm. Jest on zatem bardzo poręczny i nadaje się do gry zarówno w domu, jak i w podróży. Kasetka od wewnątrz wykończona jest nadrukiem, a od zewnątrz jest bejcowana.
BACKGAMMON - TRYKTRAK DUŻY

BACKGAMMON - TRYKTRAK DUŻY

277,00 zł
Podobnie jak w przypadku średniego Backgammona kasetka w dużym Backgammonie nie jest wewnątrz pokryta nadrukiem. Do wykończenia wewnętrznej powierzchni kasetki została użyta okleina w różnych kolorach. Od zewnątrz kasetka o wymiarach 48x28x5cm jest bejcowaNA.
Komplet BACKGAMMON- duży

Komplet BACKGAMMON- duży

298,00 zł
Podobnie jak w przypadku średniego Backgammona kasetka w dużym Backgammonie nie jest wewnątrz pokryta nadrukiem. Do wykończenia wewnętrznej powierzchni kasetki została użyta okleina w różnych kolorach. Od zewnątrz kasetka o wymiarach 47x29x5cm jest…
Komplet BACKGAMMON- mały

Komplet BACKGAMMON- mały

141,00 zł
Mały komplet gry BACKGAMMON ma wymiary 34x20x4cm. Jest on zatem bardzo poręczny i nadaje się do gry zarówno w domu, jak i w podróży. Kasetka od wewnątrz wykończona jest nadrukiem, a od zewnątrz jest bejcowana.
Komplet BACKGAMMON- mini

Komplet BACKGAMMON- mini

136,00 zł
BACKGAMMON w wersji MINI stanowi grę nadającą się idealnie do podróży. Kasetka o rozmiarach 28x14x4 cm od wewątrz wykończona jest nadrukiem, natomiast od zewnątrz jest bejcowana.
Komplet BACKGAMMON- średni

Komplet BACKGAMMON- średni

265,00 zł
Średni Backgammon, podobnie jak i duży BACKGAMMON, nie jest od wewnątrz wykończony nadrukiem lecz okleiną w różnych kolorach. Kasetka składana o wymiarach 38x26x5cm jest od zewnątrz bejcowana.

O firmie
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2021
Reklama: http://mercurywebsc.pl/
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl