Strona główna » Szachy

Szachy

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

     "Mówi się, że życie jest zbyt krótkie, by je poświęcić szachom. Ale to już wina życia, a nie szachów." Ten jakże trafny cytat amerykańskiego mistrza szachowego W. E. Napiera całkowicie oddaje naturę tej królewskiej gry. Można na nią poświęcić całe życie, ale jest warta tej ceny.
     
     

Nasze zestawy szachów również warte są swojej ceny. Kolekcja jaka znajduje się w naszej ofercie sięga niemal 100 różnych modeli szachów drewnianych.

Nasze szachy drewniane wykonywane są tylko z wyselekcjonowanych gatunków drewna najwyższej jakości przez najlepszych współpracujących z nami rzemieślników. W naszej ofercie, prócz rodzimych produktów, można znaleźć również te bardziej ekskluzywne z innych krajów świata takich jak Anglia, Hiszpania czy Indie - kolebka szachów.
Eleganckie, pomysłowe, perfekcyjnie wykonane – szachy drewniane od producenta  

"Mówi się, że życie jest zbyt krótkie, by je poświęcić szachom. Ale to już wina życia, a nie szachów." - amerykański mistrz szachowy W. E. Napier
 

Grze w szachy można poświęcić całe życie, ale to niezbyt wygórowana cena za umiejętności, doświadczenia oraz emocje, jakich nam dostarczają. Zwłaszcza, jeśli wybierzemy luksusowe szachy drewniane lub podróżne także wykonane z drewna szachy magnetyczne.

Marka Sunrise Chess & Games oferuje niemal 100 różnych modeli szachów drewnianych, których cena to nierzadko naprawdę przyjemne zaskoczenie. Oferowane szachy drewniane wykonywane są wyłącznie z wyselekcjonowanych gatunków drewna najwyższej jakości. Z precyzją i pieczołowitością przygotowują je zatrudniani przez naszą firmę rzemieślnicy, którzy od lat tworzą oryginalne zestawy dla najbardziej wymagających odbiorców. W ofercie oprócz szachów drewnianych rodzimej produkcji posiadamy również wyroby zagranicznych rzemieślników z Anglii, Hiszpanii oraz Indii. Szczególnie cenione przez Klientów sklepu z szachami SUNRISE są szachy drewniane pochodzące z kraju będącego kolebką tej niezwykłej gry.
 

Szachy klasyczne, szachy drewniane duże – mnogość i różnorodność oferowanych gier…

…to najlepsza odpowiedź na specyficzne potrzeby szachistów hobbystów oraz profesjonalnych graczy, a także osób, które chciałyby zainteresować grą w szachy najmłodszych. To właśnie z myślą o Państwa potrzebach i oczekiwaniach względem desek, figur oraz zestawów szachowych stale rozszerzamy naszą ofertę asortymentową o nowe rozwiązania, w tym także szachy XXL dedykowane do rozgrywania emocjonujących partii na świeżym powietrzu.

W stałym asortymencie posiadamy szachy klasyczne, jak również deski i figury w różnych wzorach i rozmiarach. Zestaw GIEWONT inspirowany zakopiańską sztuką ludową, zestaw EGIPT z intarsją – to zaledwie kilka z naszych unikalnych propozycji. Naszą specjalnością są szachy dla dwóch osób, na których z powodzeniem możecie rozgrywać także partie jednoosobowe mierząc się ze swoim największym przeciwnikiem – samym sobą. Dodatkowo oferujemy również unikalne deski do gry dla trzech osób, dzięki którym każda rozegrana partia staje się jeszcze bardziej emocjonująca.
 

Cena – czy tradycyjne szachy drewniane to dobra inwestycja?

Powszechnie uważa się, że szachy drewniane są drogie, i tak rzeczywiście jest… Im bardziej wyszukane szachy drewniane zamówimy, tym ich cena będzie wyższa. Jednocześnie zestawy tradycyjne możemy zakupić nawet poniżej 100 złotych za komplet zawierający szachownicę i figury szachowe. Jeśli uwzględnimy przy tym przyjemność, jaka towarzyszy rozgrywce, podczas której przesuwamy po planszy figury wykonane z naturalnego drewna szybko okaże się, że zakup zestawu z plastiku to praktycznie żadna oszczędność.

Dodatkowym atutem wyboru zestawów drewnianych jest możliwość zamówienia szachownicy i bierek szachowych odpowiadających naszym indywidualnym preferencjom. Jako marka znana z wyrobu wysokiej jakości zestawów do gry w szachy oraz innych gier planszowych Klientom oferujemy specjalne szachy na zamówienie. Dodatkowo zestawy możemy spersonalizować grawerem, dzięki czemu drewniane szachy mogą stanowić elegancki prezent z dedykacją.

O firmie
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2023
European chess shop: polishchess.com
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu