Strona główna » Szkoły i Kluby szachowe

Szkoły i Kluby szachowe

 Kluby Szachowe i Szkoły 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wprowadzeniem w swojej szkole zajęć szachowych, a być może takie zajęcia już są prowadzone, jeżeli prowadzisz lub jesteś członkiem klubu szachowego i poszukujesz sprzętu szachowego wysokiej jakości i w przystępnej cenie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy szeroki wybór figur szachowych i szachownic zarówno drewnianych jak i plastikowych, desek demonstracyjnych, zegarów i innych akcesoriów przydatnych do gry w szachy.

NASZA SPECJALNA OFERTA DLA SZKÓŁ I KLUBÓW SZACHOWYCH

Współpracujemy z wieloma Klubami szachowymi, szkołami oraz innymi podmiotami, którym nie jest obojętny rozwój królewskiej gry w Polsce. W ten sposób chcemy przyczyniać się do zwiększania zainteresowania grą w szachy wśród dzieci i młodzieży, klubom i szkołom oferujemy preferencyjne ceny na nasze produkty. Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na najlepszą ofertę, szeroki wybór i wydłużone terminy płatności.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich do rozwijania pasji i uczenia dzieci tej wspaniałej gry. Istnieje wiele dowodów na to, że gra w szachy przyczynia się do rozwijania u dzieci wyobraźni w przestrzennej, planowania, rozwija cierpliwość i uczy skupienia. Dodatkowo grając z dziećmi dajemy im nasz czas a to wartość nie do przecenienia, szczególnie w dzisiejszym świecie opanowanym przez gry komputerowe.

Ponadto zajmujemy się dystrybucją książek wydawnictw Quality Chess UK oraz Mongoose Press USA traktujących o taktykach i strategiach szachowych. Zapraszamy do zapoznania się z ich bogatą ofertą i składania zamówień.  

Prosimy kliknac tutaj zeby przejsc do sekcji "KSIĄŻKI SZACHOWE PO POLSKU"

 

 

 

 


Przejdź do strony głównej
O firmie
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2023
European chess shop: polishchess.com
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu