Strona główna » Sprzedaż hurtowa

Sprzedaż hurtowa

        Nasza firma powstała w 1996 roku i zajmuje się produkcją i sprzedażą hurtową szachów i gier drewnianych. W 2013 roku otworzyliśmy internetowy sklep szachowy. Zamówienia na nasze produkty można odebrać w siedzibie naszej firmy w Marysinie (21-002) przy ul. Szarugi 59a.

Sprzedaż Hurtowa i Specjalne Warunki Sprzedaży

  • Miesięcznie jesteśmy w stanie wytworzyć do 4000 produktów.
  • Klientom hurtowym oferujemy szczególne warunki współpracy i atrakcyjne ceny.
  • Zapewniamy szybką dostawę oraz korzystne kredyty kupieckie.
  • Na start otrzymujecie Państwo możliwość płatności kartą kredytową za zakupy hurtowe, w ten sposób kredyt w karcie może być wykorzystany jako darmowy kredyt na zakup towaru. Prosimy o kontakt z Państwa bankiem lub z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.
  • Dzięki specjalnym umowom z firmami spedycyjnymi jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość szachów do większości krajów świata.
  • Nawiążemy współpracę z istniejącymi sklepami internetowymi na zasadzie drop-shippingu. Towar wysyłamy bezpośrednio do klienta detalicznego, a sklep pośrednik nie inwestując w magazyn otrzymuje prowizję od każdej zakupionej sztuki. W ten sposób możecie Państwo zwiększyć asortyment i podnieść prestiż swojego sklepu nie inwestując w zakup naszych Produktów. Oferta dotyczy wszystkich szachów drewnianych, desek szachowych, gry backgammon (tryktrak), figur i zegarów szachowych.
  • Jako wyłączny dystrybutor wydawnictw szachowych Quality Chess UK oraz Mongoose Press USA oferujemy bardzo dogodne warunki współpracy firmom zainteresowanym sprzedażą książek szachowych.

Ceny Hurtowe

Prosimy o przesłanie danych Państwa firmy wraz z numerem NIP/ VAT w celu otrzymania cennika hurtowego na szachy drewniane.

Grawerowanie / Personalizacja 

Na życzenie Klienta możemy zamieścić na naszych produktach dowolny tekst czy logo, wykonane techniką grawerowania laserowego bądź sitodruku, a także za pomocą tych samych metod spersonalizować opakowania. Z usług tych skorzystało już m.in. wiele agencji reklamowych, jednak oferta ta kierowana jest nie tylko do nich, ale do każdej firmy chcącej wyróżnić się spośród konkurencji.

Jeśli potrzebujecie Państwo szachów dla celów kampanii reklamowej, jako produktu promującego Państwa firmę, z chęcią podejmiemy się realizacji każdego nawet najbardziej ambitnego projektu.

Kluby Szachowe

Dokładamy wszelkich starań aby upowszechnić świadomość o wielu korzyściach płynących z gry w szachy, dlatego oferujemy specjalne warunki współpracy dla klubów i szkółek szachowych. Prosimy o zapoznanie się z informacjami w zakładce „Kluby szachowe”.

Osoby ciekawe korzyści płynących z gry w szachy zachęcamy do zapoznania się z materiałami z linków które zamieściliśmy w zakładce „O nas”.


Przejdź do strony głównej
O firmie
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2023
European chess shop: polishchess.com
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu