Strona główna » O Nas

O Nas

Sunrise Chess & Games


Jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych takich jak szachy, warcaby czy backgammon.

Nasza firma istnieje od 1996 r. i systematycznie się rozwija. Obecnie nasze gry eksportujemy do większości krajów europejskich, jak również do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii i Japonii. 
Ze względu na konieczność rozwoju i eksport naszych szachów  do wielu krajów nazwa firmy jest angielskojęzyczna, jednak jesteśmy 100% polską firmą.


 

                   

Od ponad 10 lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem książek szachowych wydawnictw
Quality Chess UK  www.qualitychess.co.uk oraz Mongoose Press, USA.

       W procesie produkcji używamy tylko wyselekcjonowanych gatunków drewna najwyższej jakości. Opis gatunków drewna znajdziecie Państwo w zakładce „Produkcja”.

           Wszystkie oferowane przez nas produkty wytwarzane są w Polsce przez najlepszych, współpracujących z nami rzemieślników. Wysiłek, który wkładają oni w swoją pracę i pomysłowość jaką się wykazują sprawiają, że nasze gry drewniane są ciekawą alternatywą w stosunku do współczesnej produkcji masowej. Zastosowane przez nich techniki, takie jak rzeźbienie, wypalanie czy inkrustowanie czynią nasze wyroby wyjątkowymi. Jeśli docenicie Państwo pracę którą trzeba włożyć w wykonanie każdego kompletu szachów będzie to dla nas największa nagroda. Na koniec ciekawostka – aby wyprodukować komplet szachów potrzebna jest praca min 10 osób…

Kupując nasze produkty dajecie Państwo pracę wielu polskim rzemieślnikom a my ze swojej strony gwarantujemy że jakość wykonania i wygląd szachów sprawi radość zarówno Państwu jak i najbliższym.

Zachęcamy wszystkich do gry w szachy. Ta wspaniała gra rozwija wiele umiejętności, pomaga w poprawieniu pamięci, ćwiczy zdolność koncentracji u uwagi jak również pobudza wyobraźnię.

Wszystkie dostępne na stronie szachy są gotowe do natychmiastowej wysyłki z naszego magazynu!
 

            Zapraszamy do zakupów zarówno w sklepie internetowym jak i odwiedzenia nas w Marysinie (obok Lublina) przy ul. Szarugi 59a, gdzie również można kupić nasze szachy. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy w dokonaniu zakupów prosimy o telefon pod numer 81 740 96 14.

 

 


Przejdź do strony głównej
O firmie
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2023
European chess shop: polishchess.com
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu