Strona główna » Produkcja

Produkcja

 

 Ekologia

        W procesie produkcji naszych gier przywiązujemy dużą wagę zarówno do jakości produktu jak również sprawiedliwego traktowania pracowników i ochrony środowiska, dlatego też szachy i pozostałe produkowane przez nas gry drewniane, wytwarzane są przez polskich rzemieślników z drewna pochodzącego z lasów Państwowych.
       

        Szachy produkujemy z takich gatunków drewna jak: grab, jawor, buk, brzoza, mahoń, dąb, lipa, wiśnia, orzech oraz wenge(fornir) i mahoń(fornir). Klikając właściwą nazwę dowiesz się więcej o danym gatunku.
        Obciążniki w szachach profesjonalnych wykonane są ze stali (żelaza) – nie używamy toksycznego ołowiu!Specjalne zamówienia

            Na specjalne zmówienie jesteśmy w stanie zaoferować szachy i gry o wyglądzie i wymiarach dostosowanych do wymagań Klienta. Ponadto dajemy naszym Klientom możliwość spersonalizowania zamówionych szachów i gier drewnianych poprzez umieszczenie na nich napisów i obrazów np. logo firmy. Wykonywane są one przez grawerowanie laserowe, bądź też w technice sitodruku. Ofertę tą kierujemy zarówno do prywatnych Klientów jak też do firm i agencji reklamowych. Ceny już od około 29zl za komplet szachów wraz z grawerem.
 

Standardy

            Nasze Figury Staunton oraz deski szachowe spełniają wymagania FIDE (World Chess Federation) i mogą być wykorzystywane w turniejach. Polecamy również zegary szachowe zarówno analogowe jak i cyfrowe z naszej kolekcji (zakładka Zegary szachowe). 

Więcej informacji o standardach figur i desek szachowych znajdziecie Państwo klikając poniższy link: Standards of Chess Equipment and tournament venue for FIDE Tournaments        Szachy z naszego sklepu są gotowe do natychmiastowej wysyłki z naszego magazynu. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy w dokonaniu zakupów prosimy o telefon pod numer: 81 740 96 14 lub email: sklep@fabrykaszachow.pl
           
        Ewentualne różnice w wyglądzie oryginalnego produktu, a zamieszczonymi zdjęciami / obrazkami, jakie mogą wystąpić, wynikają z niejednolitej struktury drewna użytego w procesie produkcji. 

Prosimy pamiętać ze figury szachowe nie są bezpieczne dla małych dzieci ze względu na ryzyko połknięcia.


Przejdź do strony głównej
O firmie
All rights reserved
Sunrise Handicrafts ® 2023
European chess shop: polishchess.com
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu